نوشته شده توسط : seoinja

بینی استخوانی معمولا بدلیل مشکلاتی نظیر انحراف تیغه بینی، کجی بینی، وجود برآمدی روی بینی، پولیپ بینی، شکستگی بینی جراحی می‌شود. بینی استخوانی که به طور معمول بینی عقابی یا قوز دار نیز نامیده می شود دارای پوستی نازک می باشد و به دلیل همین ویژگی، ظرافت تراش استخوان بینی در حین عمل جراحی بینی بسیار اهمیت دارد. زیرا نازک بودن پوست باعث می‌شود کوچک ترین تغییراتی خودشان را نشان دهند.  تفاوت عمده در خصوص جراحی بینی ضخامت پوست روی بینی است. در واقع اگر بینی شما دارای پوست بسیار نازکی باشد، جراح کار حساس تری در عمل بینی شما پیش رو دارد. اما در رابطه با پوست ضخیم نتیجه بهتری حاصل می گردد.

روی بینی های گوشتی را پوستی ضخیم و بینی‌های استخوانی را پوست نازکی می پوشاند. شکل پذیری بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی بیشتر و کوچک کردن بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی بسیار راحت تر است. در این مطلب سعی داریم با ایجاد آگاهی بیشتر در مورد روش های جراحی بینی، برای داشتن تجربه یک جراحی بینی ایمن و مورد رضایت شما را راهنمایی کنیم.

 جراحی بینی

آناتومی بینی

به طور کلی بینی متشکل از 3 لایه اصلی می باشد.

 1.  یک لایه عضلانی ظریف است که به قسمت زیرین خود متصل است.
 2.  اسکلت استخوانی غضروفی بینی.
 3.  لایه پوشاننده از مخاط و پوست است که در قسمت داخلی بینی قرار دارد.

چنانکه در سطرهای گذشته مطرح شد بر اساس نوع بافت و غضروف بینی، بینی ها به دو دسته بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم می شوند. بینی های استخوانی دارای غضروف مقاوم و بینی های گوشتی دارای غضروف و استخوانی ضعیف هستند. رشد بیش از حد غضروف بینی در اثر عواملی نظیر وراثت و وارد آمدن ضربه به استخوان بینی رخ می دهد.

تشخیص بینی استخوانی از گوشتی

تشخیص یک بینی استخوانی کار سختی نیست اما در برخی بینی ها هر دو نشانه بینی های گوشتی و استخوانی را دارند که تشخیص دقیق آن توسط جراح پلاستیک ممکن می شود. اما بطور کلی می توان گفت که یک بینی استخوانی اغلب دارای قوز و فرم منحنی است با پوستی نازک که انعطاف پذیری بالایی دارد. همچنین دارای استخوانی باریک است اما از لحاظ بافتی و غضروفی بسیار مستحکم هستند. لایه های چربی در آن ها بسیار نازک  و پره های آن باریک هستند.

جراحی بینی استخوانی

آیا جراحی بینی استخوانی برگشت پذیر است؟

بازگشت برآمدگی و قوز بینی در جراحی بینی های استخوانی بسیار به ندرت رخ می دهد. رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی از قبیل نخوردن ضربه به بینی در دوره بهبودی، چسب زدن به بینی، نخوابیدن به پهلو هنگام خواب به مدت محدود و غیره در کوتاه تر شدن دوره نقاهت و گرفتن نتیجه ایده آل از جراحی بینی بسیار موثر است.

در پایان اگر بخواهیم به نتیجه جراحی بینی استخوانی و گوشتی بپردازیم به طور کلی عمل های گوشتی نتیجه سخت تری به دنبال خواهند داشت چرا که این نوع عمل با چالش بزرگی چون کم بودن نوک بینی همراه می باشد. اما اغلب نتایج جراحی بینی استخوانی بسیار زیبا و ایده آل تر می باشد. شما میتوانید در سایت دکتر تهران بیوتی با جراحان متخصص در جراحی بینی آشنا شوید.:: برچسب‌ها: جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی ,
:: بازدید از این مطلب : 251
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 31 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

از اواخر دهه هفتاد که اولین بار عمل بینی در ایران انجام شد، مهمترین چالشی که شخص برای انجام عمل بینی با آن روبرو بوده، انتخاب جراح پلاستیک یا جراح زیبایی بینی زبردست است. افراد زیادی بدون اینکه اطلاعی از شرایط عمل بینی، اقدامات قبل  و بعد از آن و حتی نوع بینی خود داشته باشند، پیوسته راجعبه یک پزشک ماهر و جراح هنرمند پرس و جو می کنند. اما آیا اگر یک جراح پلاستیک عمل زیبایی بینی یکی از آشنایان ما را به نحو احسن انجام داد، حتما عمل بینی ما را هم همان گونه انجام می دهد؟ پاسخ قطعی به این سوال خیر است. ممکن است بینی آشنای شما یک بینی استخوانی با حداقل مشکلات بوده و بینی شما یک بینی گوشتی با انحراف غضروفی و تجمع زیادی چربی است که نیاز به اصلاح و تقویت غضروفی به طور همزمان دارد و اگر این کار درست انجام نشود بعد از 12 ماه، پروسه ی نزدیک شدن به شکل اصلی دوباره استارت می خورد. نتیجه اینکه با یک مورد، آن هم مورد غیر مشابه هرگز درباره سپردن خود به دست یک جراح تصمیم گیری نکنید. اگر متوجه مفهوم سه سطر بالا نشدید نگران نباشید در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

عمل بینی

بینی استخوانی آسانتر از بینی گوشتی 

نوع بینی شما تعیین کننده ی میزان کار برای جراح است؛ یک ساختمان را در نظر بگیرید که اسکلت اصلی آن موجود است و نیاز به دیوارکشی دارد. حال این ساختمان را با بنای دیگری مقایسه کنید که هنوز در مرحله ی تخریب است و پی ریزی و اسکلت بندی آن هم انجام نشده است؛ کدامیک بیشتر کار می برد؟ برای اتمام کدام یک از آنها باید بیشتر هزینه کنید. عمل بینی هم به همین صورت است. یک بینی استخوانی با پوست نازک و غیر چرب و غضروف مستحکم، فقط نیاز به اصلاح غضروف (رفع قوز) دارد ولی یک بینی گوشتی با پوست کلفت و تجمع چربی و غضروفی که با دست هم می توان ضعیف بودن آن را حس کرد، نیاز به اصلاح کلی و تقویت غضروفی با پیوند دارد و کار برای عمل بینی پیچیده تر می شود. اگر شک دارید که بینی شما در کدام گروه قرار دارد، احتمالا بینی شما ترکیبی از هر دو مورد است. در نژاد ما افراد که بینی شان عضو دسته سوم باشد، کم نیستند ولیکن اسمی برای این دسته در نظر نگرفته اند.

عمل بینی طبیعی

تشخیص جراح خبره برای انجام عمل بینی

یک جراح با تجربه و هنرمند باید خلاقیت بالا و تجربه موفق در انجام عمل بینی برای هر نوع بینی را داشته باشد. پس اگر آلبومی از بیماران پزشک در اختیارتان قرار گرفت بیشتر به عکس های قبل از عمل توجه کنید تا عکس های بعد از آن؛ چه بسا شما محو هنر پزشک و زیبایی بیماران بعد از عمل شوید و به یکسان بودن مشکل همه ی آن ها قبل از انجام عمل بینی دقت نکنید. پیشنهاد ما در این قسمت مجموعه دکتر تهران بیوتی است. می توانید یک وقت مشاوره ی رایگان با پزشکان خوش اخلاق مجموعه بگیرید و از این فرصت تکرار نشدنی استفاده کنید.

منبع: drtehranbeauty :: برچسب‌ها: عمل بینی , عمل بینی گوشتی , عمل بینی استخوانی ,
:: بازدید از این مطلب : 227
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

باور عموم شاید این باشد که عمل بینی صرفا جنبه ظاهری دارد و افراد فقط به قصد زیبایی دست به این کار می زنند اما همیشه هم اینطور نیست. عمل بینی می‌تواند برای رفع اختلالات و مشکلات تنفسی نیز انجام شود. مانند پولیپ یا کج بودن تیغه بینی که تنفس صحیح را مختل میکند. در واقع میتوان گفت عمل بینی صرفا جنبه ظاهری ندارد بنابراین از دیگر اهداف عمل بینی بهبود مشکلات تنفسی بیمار است. اما در این میان افرادی هم هستند که انجام عمل بینی می تواند برای آنها همراه با خطر باشد و حتی در صورت وجود مشکلات تنفسی هم باید برای انجام این عمل محتاط احتیاط به خرج دهند. برای آگاهی بیشتر در این مورد در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عمل بینی طبیعی

بهترین داوطلب عمل بینی طبیعی

همه افراد پس از پایان دوران بلوغ و اتمام رشد فیزیکی می توانند نسبت به عمل بینی خود اقدام کنند.

اما این حقیقت وجود دارد که برای افرادی که از بینی گوشتی برخوردارند عمل بینی طبیعی گزینه مناسب تری است، چرا که بافت و ساختار بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی ضعیف‌تر می باشد و این روش عمل برای بینی گوشتی بسیار مناسب است.

انواع بینی

 1. بسته به اینکه میزان ضخامت پوست بینی چقدر است، بینی به دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم بندی شده اند.
 2. بینی های استخوانی پوستی نازک دارند، به همین دلیل ایده آل ترین بینی برای انجام عمل بینی هستند، چرا که کوچکترین تغییر در بافت آنها، کاملا ملموس و قابل مشاهده خواهد بود.

در بینی های گوشتی ضخامت پوست بیشتر از بینی های استخوانی است و غضروف این بینی ها ضعیف‌تر می باشد. بنابراین عمل بینی گوشتی بهتر است به روش طبیعی انجام شود.

انواع عمل بینی

اقدامات پیش از عمل بینی

جدا از اینکه یک عمل بینی گوشتی یا استخوانی پیش روی شماست این موضوع که مهمترین تصمیم در انجام عمل بینی انتخاب جراح مناسب است امری ثابت می‌باشد. یک جراح خوب و متبحر بهترین مشاوره ها را در مورد چگونگی عمل بینی ارائه می دهد که در عین زیباتر شدن و متناسب بودن بینی با دیگر اعضای چهره، مشکلات تنفسی هم بوجود نیاد. هم چنین پزشک باید نکاتی در مورد قبل و بعد از جراحی به بیمار بدهد تا بدن آمادگی خوبی در حین عمل بینی و بعد از ان داشته باشد که در زیر به بخشی از آنها اشاره می کنیم

نکات قبل از عمل بینی

از آنجا که تا چند روز بعد از جراحی استحمام کنید، شب قبل از عمل این کار را انجام دهید.

بهتر است روز عمل خانم‌ها آرایش و زیورآلات نداشته باشند و آقایان هم صورت خود را اصلاح کرده باشند.

خودداری از مصرف داروهایی که موجب اختلال در انعقاد خون می شوند مانند آسپرین.

بهتر است دو هفته قبل و بعد از عمل بینی از مصرف دخانیات و نوشیدنی‌های الکلی خودداری شود.

8 ساعت قبل از عمل بینی از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید و ترجیحاً شام سبک میل کنید.

نکات بعد از عمل بینی

-          مصرف مرتب داروها و پمادهایی که پزشک تجویز کرده را جدی بگیرید.

-          سعی کنید تا دو ماه عینک طبی یا آفتابی استفاده نکنید.

-          بهتر است تا مدتی در معرض تابش مستقیم خورشید قرار نگیرید.

-          هرچه کمتر حرف بزنید یا کمتر بخندید بهتر است.

-          برای کاهش تورم و کبودی به مدت 72 ساعت بعد از عمل بینی از کمپرس یخ استفاده کنید.

-          حتماً در روزهای اول از غذاهای میکس شده و اصطلاحاً آبکی مصرف کنید.

-          موقع خواب فقط به پشت دراز بکشید و زیر سر خود را با دو بالش بالاتر از حد معمول قرار دهید.

-          حتماً تا چند ماه از انجام فعالیت ورزشی سنگین و شنا کردن اجتناب کنید.

-          حداقل در یک ماه اول از مصرف نمک و ادویه های تند اجتناب کنید چون باعث افزایش ورم بینی می‌شود.

و در آخر مجدداً لازم بذکر است که قدم نخست برای انجام یک عمل بینی خوب و کسب بهترین نتیجه، انتخاب صحیح جراح است. چه بسیار افرادی که در ابتدای امر توجه کافی به این موضوع نداشتند و پس از مدتی به دلیل مشکلات تنفسی یا عدم رضایت از نتیجه جراحی مجبور به انجام عمل بینی ترمیمی شدند. پس توصیه ما این است که برای اتخاذ این تصمیم به اندازه کافی وقت بگذارید و از سایتهای مرتبط مانند سایت دکتر تهران بیوتی اطلاعات لازم را کسب کنید.:: برچسب‌ها: عمل بینی طبیعی , عمل بینی ,
:: بازدید از این مطلب : 233
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

احتمالا شنیده اید وقتی افراد در مورد فرم بینی خود صحبت میکنند کلمه ی استخوانی یا گوشتی را به کار می برند. این بی دلیل نیست. جراحان زیبایی بینی، بینی های داوطلب عمل را از نظر فرم و بافت بینی به دو دسته تقسیم می کنند. بینی گوشتی و بینی استخوانی. ویژگی بینی های استخوانی، بافت استخوانی و غضروفی محکم و قوی است و مشکل رایج این فرم بینی، قوز روی بینی یا اصطلاحا مدل بینی عقابی است. پوست این مدل بینی معمولا بسیار نازک است و غدد چربی فعال اندکی دارد. نقطه ی مقابل آن بینی گوشتی است. بینی های گوشتی معمولا غضروف ضعیف و انعطاف پذیر و پوست  ضخیم و چربی دارند. مشکل بینی های گوشتی نیز مشکلاتی از قبیل پهن بودن نوک بینی، بزرگی سوراخ ها، پهن بودن پل بینی و ضخامت بیش از حد پوست بینی است. در ادامه با توضیحاتی در مورد عمل بینی گوشتی با ما همراه باشید.

عمل بینی گوشتی

ویژگی بینی های گوشتی

بارز ترین ویژگی بینی های گوشتی، ضخیم بودن پوست و غدد چربی فراوان آن است. حجمی که از بینی گوشتی دیده می شود، عمدتا مربوط به پوست آن است. در بینی های گوشتی برخلاف بینی استخوانی پهن ترین قسمت بینی اندکی بالاتر از نوک بینی است. به صورتی که وقتی از زیر به بینی گوشتی نگاه کنید با یک فرم دایره یا ذوزنقه ای مواجه می شوید. در حالی که در بینی های استخوانی این فرم به شکل مثلث است.

نحوه ی انجام عمل بینی گوشتی

در رابطه با عمل بینی گوشتی همواره تردیدهایی وجود داشته است. علت آن هم پیچیدگی عمل بینی گوشتی به علت ضعف غضروف بینی و ضخامت پوست آن است. برای عمل بینی گوشتی بر خلاف بینی استخوانی نمی توان تنها با ایجاد برش و تراش ساختمان بینی به نتیجه ی مطلوب رسید. زیرا ضعیف بودن غضروف باعث می شود پس از عمل فرم بینی به حالت قبلی خود بازگردد یا نوک بینی به سمت پایین متمایل شود. اکنون اما روش های عمل بینی ارتقا یافته اند و جراحان برای عمل بینی های گوشتی به کاهش دادن حجم غضروف اکتفا نمی کنند بلکه غضروف بینی را تقویت می کنند تا احتمال بازگشت حالت بینی کاهش یابد و قسمتی از تغییرات روی پوست بینی و با برداشتن غدد چربی اضافی انجام می شود. 

اگر بینی شما گوشتی است و قصد انجام عمل را دارید، باید بدانید عمل بینی گوشتی حساسیت بیشتری دارد و بعد از عمل نیز نیاز به مراقبت ویژه تری دارد. زیرا روش های متفاوتی برای اعمال تغییرات لازم به کار بسته می شوند. مثلا عمل بینی های گوشتی عمدتا به روش باز انجام می شود. یعنی پوست بینی از جای آن بلند می شود. در نتیجه عمل بینی گوشتی زمان بیشتری می برد و دوره ی نقاهت طولانی تری دارد زیرا پوست نیز برای اتصال مجدد نیاز به زمان دارد. همینطور زمان بیشتری باید از چسب محافظ بینی استفاده شود. 

عمل بینی گوشتی

نتیجه ی عمل بینی گوشتی

همیشه باید نسبت به نتیجه ی عمل بینی انتظار معقولی داشته باشید. باید هر توقعی که از انجام جراحی دارید را با پزشک خود در میان بگذارید تا بعد از عمل نارضایتی ای پیش نیاید. در صورتی که بینی شما از نوع گوشتی و پهن است، معمولا نمی توانید توقع ایجاد یک فرم فانتزی و عروسکی داشته باشید. زیرا کوچک کردن یا قوس دادن زیاد به این نوع بینی ها ممکن نیست. اگر با مراجعه به جراح حاذق و مشورت کافی و داشتن توقع منطقی اقدام به عمل جراحی بینی کنید، از نتیجه ی عمل خود راضی خواهید بود. 

 :: برچسب‌ها: عمل بینی گوشتی ,
:: بازدید از این مطلب : 202
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 21 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

مجل قرارگیری بینی در صورت شخص باعث می شود که تاثیر خیلی زیادی بر روی زیبایی او داشته باشد، حتی اگر شما چشمانی زیبا و درشت دارید، ولی سایز بینی شما مناسب صورتتان نیست یا بینی شما قوز دارد، این باعث می شود که زیبایی چشمان شما هم دیده نشده و به نوعی از پتانسیل های خدادادی صورتتان هم استفاده نکرده باشید. اگر دوستانتان جراحی بینی داشته اند، احتمالاً شنیده اید که هرکدام از آنها نظرات مختلفی دارند. در اینجا می خواهیم با جراحی بینی ، اقدامات و نکات آن آشنا شویم تا بتوانیم بهتر عمل کرده و از روی ناآگاهی هنر دست پزشک و زیبایی خودمان را خراب نکنیم.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی و انواع آن

جراحی بینی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، به طور کلی جراحی بینی به دو دسته تقسیم می شود: ترمیم ساختاری و رینوپلاستی؛ دسته اول برای مداوای شکستگی بینی، بهبود عملکرد و رفع مشکلات دستگاه تنفسی و مشکلاتی از این قبیل است، اما دسته دوم صرفاً جراحی برای زیباسازی صورت است. در نتیجه، برخی افراد این دو جراحی بینی را ترکیب می کنند تا سختی های جراحی را برای یکبار تحمل کنند.

سن دقیق برای جراحی بینی

قبل از اقدام برای جراحی بینی، اطمینان حاصل کنید که رشد صفحات استخوانی شما تمام شده است و دیگر شاهد تغییراتی در ظاهر استخوان های بینی خود نخواهید بود. این رشد در افراد مختلف متفاوت است، اما به طور متوسط ​​تا 17 سال برای دختران و تا 19 سال برای پسران ادامه دارد؛ البته اگر بینی گوشتی دارید وضعیت متفاوت خواهد بود. پس به طور کلی بهتر است در سنین پایین با یک عجله بی مورد کار را سخت تر نکنیم، چرا که جراحی بینی ارتباط مستقیم با چهره ی ما دارد و مابقی عمر روی زیبایی ما تاثیر گذار خواهد بود.

چه کارهایی را باید پیش از جراحی بینی انجام دهیم 

 1. در مورد مشکلات سلامتی خود به جراح خود بگویید و از او مشاوره بگیرید ، به خصوص اگر در تنفس مشکل دارید و آسم دارید.

 2. اگر به هر دلیلی مثل مصرف ایبوپروفن و آسپیرین خون رقیقی دارید ، آن کار را ده روز قبل از عمل متوقف کنید ، زیرا حتما در طول جراحی بینی و بعد از آن خونریزی خواهید داشت و وقتی خون بسیار رقیق شده باشد با یک باند و چسب نمی توان جلوی آنرا گرفت، چون خود خون کمکی به شما نمی کند.

 3. لباسی که میپوشید باید به قدری گشاد باشد که بدون تماس با بینی بتوانید آن را عوض کنید.

 4. سیگار و الکل را ماه قبل از عمل کنار بگذارید و چون این کار را باید بعد از عمل هم ادامه دهید، اگر اعتیاد دارید بهتر است چند ماه قبل ترک کرده باشید.

 5. مردانی که داشتن ریش و سبیل برای آنها عادت شده است بهتر است آنرا قبل از عمل ترک کنند، صورت شما باید کاملا بی مو و صاف باشد.

 6. آزمایشاتی که پزشک دستور می دهد را به طور کامل انجام دهید و از او بخواهید تا با دقت نتایج را مشاهده کند.

 7. جراحی بینی ناشتا انجام می شود، بهتر است خود را برای یک هفته مصرف مایعات و سوپ آماده کنید.

جراحی بینیآیا حتما نیاز به جراحی بینی دارم؟ 

جراحی بینی در بسیاری از موارد کمک شایانی به زیباتر شدن می کند پس بهتر برای مطمئن شدن از لزوم آن و انجام عمل های حساس جراحی بینی گوشتی با یک مجموعه حرفه ای مشاوره داشته باشید. کلینیک زیبایی دکتر تهران بیوتی با متخصصین حرفه ای در انجام انواع جراحی بینی گوشتی مشاور و پزشک معتمد شما خواهد بود. 


:: برچسب‌ها: جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,
:: بازدید از این مطلب : 255
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 9 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

وقتی کاری را به دفعات زیاد تکرار می کنید، سرعتتان افزایش می یابد و هر دفعه که می گذرد ذهنتان را کمتر درگیر می‌ کند. در مورد عمل جراحی شاید دقیقا اینطور نباشد اما وقتی شما با یک جامعه کثیر از بیماران مثلا برای عمل بینی روبرو باشید. با گذشت چندین سال دیگر به ندرت پیش می آید که مشکل یک بینی برایتان جدید باشد. استقبال شدید از عمل بینی در کشور ما باعث شده که پزشکان ما به سطحی از دانش و تجربه برسند که وقتی شخصی به دنبال جراحی زیبایی است دیگران به جای توصیه به سفر به خارج از کشور به او پزشکان مجرب داخلی معرفی می کنند. خبر این پیشرفت ها حتی به اروپا و آمریکا هم رسیده باعث شده تا مسافرانی شجاع از اقصی نقاط جهان برای عمل بینی به کشورمان سفر کنند.

عمل بینی

انواع عمل بینی از نظر فنی

 • عمل بینی باز

 • عمل بینی بسته

از لحاظ شیوه ی انجام، عمل بینی به دو دسته ی عمل باز و بسته تقسیم می شود احتمالا با شنیدن کلمه ی عمل باز به یاد عمل قلب افتاده باشید؛ عمل بینی باز بی شباهت به آن نیست و بدین صورت است که  یک برش در قسمت پایینی بینی شما ایجاد می شود و سپس کل پوست بینی شما برداشته می شود؛ برای مواردی که پزشک تغییرات زیادی را تحت نظر دارد این نوع عمل بینی مناسب تر است. در عمل بینی بسته چند برش  درون پره های بینی ایجاد می شود و از طریق همان برش ها پزشک کار خود را پیش می برد. تفاوت این دو عمل را در زمان بهبود بیمار بهتر متوجه خواهید شد.

انواع عمل بینی از نظر نوع بینی

 • عمل بینی استخوانی 

 • عمل بینی گوشتی 

از نظر نوع بینی شخص هم یک تقسیم بندی دیگر برای عمل بینی قائل شده اند که شامل دو مورد بالا می شود. اگر بینی نیاز به انجام اصلاحات روی غضروف و استخوان دارد به آن عمل بینی استخوانی میگویند؛ یعنی مثلا یک بینی عقابی را در نظر بگیرید که یا یک بینی شکسته این ها نیاز شامل عمل بینی استخوانی می شوند. در سمت دیگر برای عمل بینی گوشتی یک بینی با مشکلات ضخامت پوست و گوشت اضافه را در نظر داشته باشید که مثلا سوراخ های بینی ارتفاع مناسبی ندارند یا نوک بینی بیش از حد پایین است، در این نوع عمل پزشک باید یک ترمیم غضروفی هم انجام دهد تا به دلیل عدم قدرت کافی در غضروف ها ظاهر بینی شخص دوباره به حالت اولیه بر نگردد.

عمل جراحی بینی

عمل بینی خود را کجا انجام دهیم؟

قطعا وجود پزشکان و مشاوران متخصص عامل اول موفقیت یک عمل زیبایی است، اگر به دنبال یک مجموعه تخصصی زیبایی می گردید یا حتی قصد انجام چند عمل زیبایی همزمان را دارید و می خواهید اول یک تصور از ظاهر بعد عمل خود داشته باشید و سپس صورت خود را به دست پزشکانی حاذق و باتجربه بسپارید، drtehranbeauty این فرصت را برای شما به وجود آورده است.:: برچسب‌ها: عمل بینی , عمل بینی باز , عمل بینی بسته ,
:: بازدید از این مطلب : 506
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 تير 1399 | نظرات ()