نوشته شده توسط : seoinja

مطمئناً شما می خواهید از طریق موتورهای جستجو مانند Google ، Yahoo و Bing تا آنجا که ممکن است به سایت خود مراجعه کنید. به همین دلیل بسیاری از آنها به آژانس های بازاریابی دیجیتال مراجعه می کنند که در زمینه بهینه سازی موتور جستجو یا خدمات جستجوگرها تخصص دارند.

اینکه خدمات سئو سایت حرفه ای به چه معناست ، چه مواردی را شامل می شود و چگونه می توان اندازه گرفت ، ممکن است گیج کننده و حتی کمی مرموز باشد. به بیان ساده تر ، هدف از جستجوگرها به حداکثر رساندن تعداد بازدید کنندگان با کیفیت از سایت شما (یا صفحات خاص سایت شما) با اطمینان از اینکه سایت (یا صفحه) شما در صفحات نتیجه موتور جستجو تا حد ممکن بالا است ، برای مجموعه خاصی از کلمات کلیدی. در اینجا پنج زمینه اصلی وجود دارد که خدمات سئو سایت حرفه ای   شامل موارد زیر است:

خدمات سئو سایت حرفه ای

سئو فنی

هنگام ساختن یک وب سایت ، مهم است که فقط به محتوا و طراحی توجه نکنید ، بلکه باید به جزئیات فنی "پشت صحنه" نیز بپردازید که می تواند تأثیر زیادی بر سایت شما در جستجو بگذارد. سئو فنی شامل عناصر مختلفی است که موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی وب سایت در نظر می گیرند ، از جمله:

 • سرعت صفحه

 • پیوندهای شکسته (داخلی و خارجی).

 • خطاهای خزش

 • موبایل دوستی.

 • دسترسی به نقشه سایت

وقتی کار به آن می رسد ، شما به شرکتی نیاز دارید که بتواند نحوه بهینه سازی یک وب سایت در پشت صحنه را توضیح دهد و توضیح دهد که چگونه هر یک از عوامل می تواند بر توانایی سایت برای ایجاد ترافیک جستجو تأثیر بگذارد.

سئو در صفحه

سئو داخلی روی تجربه کاربر و بهینه سازی محتوای صفحه برای کلمات کلیدی مرتبط متمرکز است. نوشتن محتوای عالی وب سایت به معنای ازدواج با محتوای جذاب و مرتبط برای کاربر با کلمات کلیدی غنی است که توسط موتورهای جستجو پیدا می شود.

روند بهینه سازی سئو سایت حرفه ای   در صفحه شامل موارد زیر است:

 • تحقیق درباره کلمات کلیدی مرتبط که دارای حجم جستجوی قوی هستند.

 • اطمینان از محتوای موجود در صفحه ، و قصد جستجوی کاربر را برآورده می کند.

 • ایجاد پیوندهای داخلی از صفحه ای به صفحه دیگر برای ایجاد ارتباطات محکم بین محتوا.

 • تعادل پیوندهای داخلی با پیوندهای خروجی مرتبط و معتبر.

 • اطمینان از اینکه مطالب موجود در یک صفحه برای موتورهای جستجو به خوبی سازمان یافته و ساختار یافته است.

خدمات سئو سایت حرفه ای

بهینه سازی خارج از سایت

بهینه سازی خارج از سایت در درجه اول بر ایجاد لینک از سایت های معتبر و مرتبط متمرکز است. ایجاد لینک دارای دو مزیت اصلی است: بازگشت بازدید به وب سایت و مهمتر از همه ، نشان دادن معتبر بودن وب سایت به موتورهای جستجو. پیوندهای سایت های معتبر دیگر مانند مهر تأیید آن سایت ها است که محتوای شما با ارزش است.

ایجاد لینک می تواند شامل چندین روش مختلف باشد ، از جمله دستیابی به لیست در دایرکتوری ها ، انتشار مطالب در سایت های دیگر ، پاسخ به سوالات در انجمن های اجتماعی یا انجمن های پرسش و پاسخ و موارد دیگر.

روند ایجاد لینک شامل موارد زیر است:

 • تحقیق در مورد فرصتهای ارزشمند برای ایجاد ارتباط پیوندی.

 • اولویت بندی فرصت ها بر اساس زمان ، تلاش و ارزش بازده مورد انتظار.

 • استراتژی کردن ارتباط (مانند ایمیل ، مطالب ارسالی ، بحث در انجمن ، و غیره).

 • پیگیری پیوندهای ورودی جدید.

سئو محلی

سئو سایت حرفه ای   محلی با بسیاری از تاکتیک های سئو سایت حرفه ای   فوق پیوند دارد و به ویژه برای مشاغل محلی یا منطقه ای و همچنین مشاغل دارای مکان آجر و ملات مهم است.

خدمات سئو سایت حرفه ای

سئو محلی هدف قرار گرفتن در معرض جستجو برای مشاغل شما در مکانهایی است که خدمت می کنید. به عنوان مثال ، ممکن است یک دندانپزشک محلی بخواهد در نتایج جستجو در منطقه جغرافیایی مورد استفاده خود ظاهر شود. این فراتر از نتایج جستجوی ساده است ، زیرا اهمیت یافتن در نتایج خوب در نقشه ها اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

هدف از ایجاد سئو اینجا

اینکه کجای لیست گوگل قرار دارید مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد این است که برای رفتن به رتبه های بالا نبردی بین سایت های مختلف ایجاد شده است که برای رسیدن به جایگاه بالاتر نیاز دارید از روش های تخصصی و حرفه ای تری کمک بگیرید تا پیروز میدان شوید. این هدفی است که نه تنها شما بلکه هزاران رقیب شما در سر دارد. رسیدن به جایگاه رویایی رتبه یک گوگل!

هدف کاری ما با هدف ورود شما به این فضا یکسان است در نتیجه سئو اینجا به شما کمک می کند تا در فضای وب رتبه مناسبی پیدا کنید و از آن با تمام قدرت محافظت نمایید. با کمک و راهنمایی های تخصصی سئو اینجا می توانید پیروز میدان جنگ رتبه های گوگل باشید.:: بازدید از این مطلب : 83
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

تنظیم اظهارنامه اهمیت بالایی دارد و اظهارنامه از جمله اسناد قضایی محسوب می‌شود که افراد در برخی مسائل حقوقی خود با آن سروکار دارند. در مواردی که فردی خود را صاحب حقی می‌داند، حتما لازم نیست برای مطالبه حقوق خود اقامه دعوی کند، چرا که ممکن است از طریق درخواست شفاهی از فردی…این موضوع در حالی است که در برخی موارد باید این مطالبه را اثبات کند و چون اثبات مطالبه شفاهی به دلیل فراموشی یا انکار طرف مقابل مشکل است، بنابراین می‌تواند با تنظیم اظهارنامه و ارسال آن برای مخاطب به طور رسمی اقدام به مطالبه حق خود کند.

تنظیم اظهارنامه

البته لازم به ذکر است که مطالبه حق تنها در صورت ارسال برگ اظهارنامه از سوی مراجع قضایی اثبات می‌شود، به این معنا که مرجع قضایی، ابلاغ اظهارنامه به طرف مقابل را تصدیق و تایید می‌کند. خواهان حق، زمانی می‌تواند حق خود را از طریق اظهارنامه مطالبه کند که بر اساس توافق طرفین یا به موجب قانون یا عرف، موعد مطالبه آن حق فرا رسیده یا سپری شده باشد. در برخی موارد نیز ارسال اظهارنامه، قبل از اقامه دعوای مورد نظر، ضروری است.

چگونگی ارسال اظهارنامه

پس از تنظیم اظهارنامه جهت ارسال تمبر بر روی آن الصاق و آن را برای ابلاغ به مخاطب به دفتر دادگاه یا اداره ثبت اسناد محل تسلیم می‌کنیم. در واقع در مجتمع‌ های قضایی اظهارنامه‌ ها برای ابلاغ به دفتر مجتمع قضایی تحویل می‌شوند و 20 روز بعد جهت اخذ نتیجه، به همان جا مراجعه می‌شود. در اداره ثبت اسناد نیز دبیرخانه آن اداره یا محل خاصی در سیستم تقسیم‌ بندی کاری متصدی این امر است.

تنظیم اظهارنامه

پس از تحویل اظهارنامه در سه نسخه به مرجع فوق‌الذکر، ابلاغ اظهارنامه از طریق اداره ابلاغ مرجع قضایی مورد نظر صورت می‌گیرد به این ترتیب که یک نسخه از آن به مخاطب اظهارنامه تحویل می‌شود و در نسخه‌ های دیگر چگونگی ابلاغ اظهارنامه‌ ها و پاسخ مخاطب، به صورت کتبی قید می‌شود و در نهایت نسخه‌های مزبور به آن مرجع مزبور اعاده می‌شود. بنابراین، پس از یک هفته تا ۲۰ روز از تاریخ تحویل اظهارنامه می‌ بایست به آن مرجع مراجعه و یک نسخه از اظهارنامه را دریافت کرد. نسخه دیگر نیز در دفتر اظهارنامه بایگانی می‌شود.

چگونگی تنظیم اظهارنامه

سابقا برای تنظیم اوراق اظهارنامه در محل فروش تمبر مجتمع‌های قضایی این اوراق  در اختیار مراجعان قرارمی گردید .و چنانچه که فردی تمایل داشت برای دیگری اظهارنامه بنویسد، باید مطالب خود را در سه نسخه تنظیم می کرد. (برای هر نفر اضافی نیز ‌باید یک نسخه اضافی تنظیم شود) ولی اخیرا برای ارسال اظهارنامه قضایی برای مخاطب اشخاص ابتدا باید متن آن را تنظیم کرده و سپس با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی و پرداخت هزینه آن اظهارنامه را به مخاطب ارسال نمایند

در نوشتن این مطالب باید کمال دقت را داشت؛ چون هر مطلبی که قید می‌شود، از آنجایی که در ‌‌نهایت، ذیل آن توسط فرد امضا خواهد شد، تحت شرایطی اقرار محسوب می‌شود و ممکن است در دعوی، طرف مقابل از آن علیه فرد استفاده کند. از طرف دیگر، باید گفت که در برخی موارد باید از ارسال اظهارنامه خودداری شود زیرا در نتیجه این اقدام، ممکن است طرف دعوی از پیگیری قضایی فرد متقاضی آگاه شده و به انجام عملیاتی اقدام ‌کند که موجب از بین رفتن حقوق مورد ادعای فرد شود.

تنظیم اظهارنامه

شهرداد

شهرداد امکانی را فراهم آورده تا علاوه بر متخصصین حقوقی، عموم افراد جامعه نیز بتوانند در هر زمان و مکان نیازهای حقوقی خود را اعم از پرسش و پاسخ حقوقی، مشاوره آنلاین و بررسی آنلاین پرونده های حقوقی، حتی قبل از مراجعه به وکیل و طرح دعوی مرتفع نمایند.

شهرداد با تقسیم بندی وکلا به حوزه های مختلف تخصصی و احراز کفایت علمی و تجربی وکلای مربوطه پل ارتباطی بین وکلای برگزیده و مردم خواهد شد تا بدین وسیله فناوری نوین را در خدمت جامعه ایرانی قرار دهد.

اگر چه شرکت گام‌های بلندی را برای تحقق اهداف خود برداشته است؛ این شما عزیزان خواهید بود که با بازخورد و انعکاس نقطه نظرات خود ما را در هر چه بهتر کردن خدمات شهرداد یاور و رهنمون خواهید بود.

 :: بازدید از این مطلب : 74
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

پس از طلاق حذف نام همسر از شناسنامه ، دغدغه خیلی از مردان و زنانی است که طلاق گرفته اند و تمایل دارند در شناسنامه ایشان نامی از همسر سابق، طلاق و ازدواج قبلی نباشد. در این مورد ماده 33 قانون ثبت احوال بیان کرده است که: 

کلیه وقایع ازدواج و طلاق یا وفات زوج یا زوجه و رجوع و بذل مدت و فسخ نکاح باید در دفاتر ثبت کل وقایع ثبت شود ولی در شناسنامه به شرح زیر انعکاس خواهد یافت:

در المثنای شناسنامه مرد یا زن آخرین نکاح و طلاق با بذل مدت و در صورت تعدد زوجات آن تعداد ازدواج که به قوت خود باقی است منعکس خواهد شد. ازدواج و طلاق غیر مدخوله در المثنی شناسنامه درج نخواهد شد.

طبق نکات بالا متوجه شدیم که فقط زن و شوهرانی که بین ایشان نزدیکی واقع نشده باشد پس از طلاق می توانند در شناسنامه المثنی نام همسر قبلی و ازدواج و طلاق مربوط به آن را از بین ببرند و اقدام به حذف نام همسر از شناسنامه کنند.

آیا حذف نام همسر از شناسنامه پس از رابطه جنسی امکان پذیر است؟

در این حالت یعنی فرضی که بین زوجین رابطه جنسی برقرار باشد اداره ثبت احوال از دادن المثنی بدون ذکر نام همسر سابق خودداری می کند. اما برای حذف نام همسر از شناسنامه 2 راه را پیشنهاد می کند:

شماره 1- طرح دعوا به طرفیت ثبت احوال با خواسته الزام ثبت احوال به دادن المثنی شناسنامه و حذف نام همسر سابق از شناسنامه. دادگاه صالح همان دادگاه محل صدور شناسنامه خواهد بود. معمولا این ادعا به همراه ادعای فقدان شناسنامه طرح می گردد. با صدور حکم دادگاه و ارائه آن به ثبت احوال ُ اداره مزبور مکلف به اجرای حکم دادگاه خواهد بود.

شماره 2- زنی که خواهان حذف نام همسر سابق است باید مردی را به عنوان خواستگار خود معرفی کرده و با مراجعه به یکی از دفاتر ثبت ازدواج و طلاق گواهی سردفتر را مبنی بر خواستگاری و تمایل به عقد از سوی طرفین به ثبت احوال ارائه دهد. در این صورت ثبت احوال نسبت به دادن المثنی بدون ذکر نام همسر سابق اقدام خواهد کرد.

چنانچه زن مدخوله نباشد با گواهی پزشکی قانونی یا حکم دادگاه می توان مستقیما به ثبت احوال مراجعه و با تکمیل فرم های مربوطه تقاضای صدور المثنی نمود. در این صورت نام همسر سابق در شناسنامه درج نخواهد شد. این حکم در مورد مرد نیز جاری خواهد بود.

 

حذف نام همسر از شناسنامه

حذف نام همسر از شناسنامه در صورتی که زن یا مرد فوت کرده باشد

اگر همسر مردی فوت کند در صورت ثبت شدن ازدواج، فرد می ‌تواند با مراجعه به ادارات ثبت احوال نسبت به حذف نام همسر فوت شده از شناسنامه اش اقدام و نام همسر فوت شده را از شناسنامه اش حذف کند و نکته قابل توجه در این بین این است که؛ در این قانون اشاره‌ ای به فرزندان نشده است، چه اینکه مطابق اطلاق مقرره فوق حذف نام زن یا مرد از شناسنامه دیگری حتی در صورت وجود فرزند نیز امکان پذیر خواهد بود هرچند که نام پدر یا مادر در شناسنامه فرزندان درج خواهد شد.

لازم به ذکر است که در ازدواج موقت لزوماً مشخصات زن و مرد در شناسنامه یکدیگر ثبت نمی‌شود، ولی مشخصات فرزندان متولد و حاصل از این ازدواج در شناسنامه پدر و مادر قید می‌شود و هیچ راهی برای عدم ثبت آن وجود ندارد.

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات ازدواج و طلاق هر فردی با هر تعداد که باشد در سامانه سازمان ثبت احوال موجود است و حتی با حذف آن از شناسنامه نیز از این سامانه پاک نخواهد شد.

 :: بازدید از این مطلب : 95
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 27 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با کارفرمای خود به مشکل خورده باشید و قصد شکایت از کارفرما خود داشته باشید. اما با نحوه شکایت از کارفرما آشنایی نداشته باشید. یا حتی با خود فکر کنید که اصلا آیا شکایت از کارفرما امکان پذیر است یا خیر.

لازم است به شما بگوییم که این کار امکان پذیر است. شما می توانید در مواقعی از طریق قانونی اقدام به شکایت از کارفرما خود کنید. با شهرداد در این مقاله همراه باشید تا شما را با مراحل قانونی این مسئله به طور کامل آشنا کنیم.

چگونگی شکایت از کارفرما

کارفرما چه کسی می باشد؟

به شخصی حقیقی یا حقوقی گفته می شود که کارگر در مقابل دریافت مزد برای وی کار می کند. از جمله وظایف کارفرما این است که تمام حقوق کارگر را با توجه به مصادیقی که در قانون کار ذکر شده است از جمله پاداش، عیدی، حق بیمه تامین اجتماعی و از این دست موارد را در موعد مقرر پرداخت کند.

قرارداد کار

قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق السعی، کاری را برای مدت موقت یا غیرموقت برای کارفرما انجام می دهد.

اعتبار یک قرارداد کار، منوط به داشتن چند شرط است؛ در صورت عدم وجود این شرایط، قرارداد کار از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

کارگر چه کسی می باشد؟

کارگر به فردی گفته می شود که در قبال دریافت دستمزدی مشخص به عنوان حق الزحمه برای کارفرما کار می کند. در تعریف کارگر تفاوتی میان عنوان های خدماتی وجود ندارد و هر فردی که برای کسب مزد نزد کارفرما کار می کند به عنوان کارگر شناخته می شود.

شکایت از کارفرما بابت حقوق و دستمزد معوقه

مرجع رسیدگی به دعاوی کارگر از کارفرما جهت دریافت حقوق، مزایا و مسائل مالی معوقه، اداره کار است.

در مرحله اول کارگر باید به همراه کلیه مدارکی که ادعای وی را تایید می کند و سوابق بیمه ای خود (در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی) به اداره کار مراجعه نماید.

سپس با تنظیم فرم های دادخواست، شکایت خود را مطرح کرده و در جلسات سازش که با حضور کارفرما در محل اداره کار تشکیل می شود، شرکت نماید.

در صورت عدم سازش، رأی هیأت تشخیص اداره کار به طرفین ابلاغ شده و چنانچه طرفین و یا یکی از آنها به رای صادره، اعتراض داشته باشند، برای پیگیری مراحل شکایت خود به شورای حل اختلاف مراجعه می کنند.

مراحل ثبت درخواست شکایت از کارفرما چیست؟

در ادامه به طور خلاصه به بررسی مراحل ثبت شکایت از کارفرما می پردازیم.

 1. ابتدا کارگر باید به اداره کار مراجعه کرده و پس از دریافت نامه به کارگزاری تامین اجتماعی رفته و سوابق بیمه خود را جمع آوری کند.

 2. سپس به اداره کار مراجعه کرده و فرم دادخواست را تکمیل کرده و به همراه مدارک خود به اداره کار تحویل دهد.

 3. دریافت کردن نامه سازش از اداره کار

 4. پس از آن نامه سازش را به کارفرما تحویل داده و یا توسط اداره کار به وی ابلاغ شود

 5. حداکثر دو هفته پس از تاریخ ابلاغ جلسه سازش تشکیل می شود

 6. در صورتی که در جلسه اول سازش صورت نگیرد و یا کارفرما حضور پیدا نکند جلسه تشخیص تشکیل داده می شود و رای آن به دو طرف اعلام خواهد شد.

 7. در صورتی که دو طرف از رای داده شده ناراضی باشند مرحله بعدی رسیدگی به اعتراض آن ها در شورای حل اختلاف خواهد بود.

 8. در صورتی که رای نهایی صادره به نفع کارگر باشد و کارفرما از انجام آن سرباز زند اجراییه صادر خواهد شد. برای اجرا شدن حکم کارگر می تواند به واحد اجرای احکام حقوقی دادگاه مراجعه کند.

 9. سپس از طرف اجرای احکام دادگاه اخطاریه ای به کارفرما ابلاغ خواهد شد و به او 10 روز مهلت داده می شود تا مفاد رای صادر شده را انجام دهد. در صورتی که کارفرما باز هم از انجام حکم صادره سر باز زند. برای وصول طلب کارگر از حساب بانکی و یا اموال کارفرما اقدام خواهد شد.

چگونگی شکایت از کارفرما

جمع بندی

قانون کار در ایران در حالت همیشه حامی کارگران است. اما لازم است شما هم به هنگام بستن قرارداد با کارفرما به تمام حق و حقوق خود آگاه باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به اپلیکیشن حقوقی شهرداد مراجعه کنید.

 


:: بازدید از این مطلب : 95
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 26 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

عمل زیبایی بینی در بیمارانی که سابقه ضربه، شکستگی، مشکل تنفسی (انحراف داخلی) از راه بینی و از لحاظ ظاهری داری قوز بینی، انحراف، ناقرینگی پره های بینی، افتادگی نوک بینی، پهنی نوک بینی و استخوان بینی دارند، توصیه میشود. این عمل در کنار جراحی بلفاروپلاستی (پلک بالا) از پرطرفدار ترین اعمال جراحی هستند. زیبایی و آراستگی چهره ما عاملی است که اعتماد به نفس ما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد. کارهای مختلفی هستند که می توانند باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهره ما شوند. انواع آرایش ها از زمان های قدیم برای زیبا جلوه کردن و پوشاندن نقص های چهره به کار می رفته است. اما برخی نقص های چهره ما به گونه ای نیستند که بتوان با لوازم آرایشی آن ها را پوشاند یا اگر هم بشود به صورت موقتی امکان پذیر است. یکی از این ویژگی ها، اندازه و شکل بینی ما است. بینی یک عضو بسیار تاثیرگذار در زیبایی چهره است. نقص های این عضو چیزی نیست که بتوان به راحتی مخفی کرد. اما یک راه حل مناسب برای رفع این نواقص وجود دارد و آن عمل زیبایی بینی است.

عمل زیبایی بینی

عمل بینی نیمه فانتزی 

عمل بینی نیمه فانتزی ، چیزی بین این دو است، به این معنی که نه بینی شما بسیار طبیعی به نظر میرسد و نه به شکل فانتزی، مصنوعی سربالا و عروسکی میشود. تمام مدل های بینی بسته به چهره فرد باید انتخاب گردد و اصولا مگر در برخی نکات جرئی ارجحیتی بر هم ندارند. نوع مدل بینی عمل شده شما، بستگی کاملی به جلسه مشاوره و آنالیز کلی چهره شما دارد.

عمل زیبایی بینی بزرگترین و موثرترین تغییرها را بر روی ساختمان بینی شما اعمال می کند و با این تغییر زیبایی و تناسب چهره شما را دوچندان می کند. اما این تنها مزیت عمل زیبایی بینی نیست. 

انجام عمل زیبایی بینی چه فایده ای دارد؟

نکاتی که قبل از انجام عمل بینی باید به آنها توجه کنید

عمل زیبایی بینی با اینکه خطرناک به شمار نمی رود اما حساسیت های خودش را دارد. بینی عضو مهمی است و هرگونه صدمه به آن، آسیب زیادی به کیفیت زندگی شما وارد خواهد کرد. بنابراین نباید بینی خود را به دست هر کسی بسپارید و باید جراح خود را با دقت انتخاب کنید. 

عمل زیبایی بینی

همچنین برای گرفتن بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی باید ب توصیه های پزشک با دقت گوش کنید و پرهیزها و مراقبت های قبل و بعد از عمل را به خوبی رعایت کنید. به یاد داشته باشید تنها با انجام این مراقبت ها می توان نتیجه عمل بینی را تثبیت کرد. همچنین عمل زیبایی بینی عوارضی دارد که برای بهبود سریعتر و کاهش تاثیر عوارض باید با تغذیه درست، پرهیز از دخانیات و عدم انجام فعالیت های سنگین از خود مراقبت کنید. برای دانستن نکات بیشتر درباره عمل زیبایی بینی می توانید به وبسایت دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید.

عمل اصلاحی بینی

اگرچه نوع جراحی زیبایی با جراحی درمانی و اصلاحی فرق دارد اما معمولا این امکان فراهم است که تغییرات اصلاحی مربوط به عملکرد بینی نیز همزمان با عمل زیبایی بینی روی بینی اجرا شود. عملی که توسط جراح ماهر انجام شود می تواند همزمان قیافه و عملکرد بینی را بهبود ببخشد و از هرگونه مشکل تنفسی در آینده جلوگیری کند.

عمل زیبایی بینی

زیبایی چهره با عمل بینی

بینی اشخاص مختلف از نظر اندازه و شکل با یکدیگر متفاوت است. بینی عضوی است که در مرکز صورت قرار گرفته و بسیار جلب توجه می کند. تناسب و تقارن چهره تا حد زیادی به بینی وابسته است. بنابراین ذره ای تغییر در بینی می تواند بسیار جلب توجه کند و در احساس دیگران نسبت به چهره شما تاثیرگذار باشد. عمل زیبایی بینی می تواند فرم بینی هایی را که نامتناسب و بیش از اندازه بزرگ هستند را تغییر دهد تا تناسب خود را پیدا کنند. این تغییر در زیبایی شما بسیار موثر خواهد بود و اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد.

دکتر تهران بیوتی با بیش از 20 سال سابقه در حوزه خدمات جراحی زیبایی. مجهز ترین و به روز ترین تیم تخصصی جراحی زیبایی در تهران.

 :: برچسب‌ها: عمل زیبایی بینی ,
:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 25 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

یکی از مشکلاتی که به دنبال معامله ملک، خریداران را با مشکل مواجه می کند، عدم حضور مالکان در دفتر خانه ها برای الزام به تنظیم سند رسمی جهت انتقال به خریدار می باشد. این مورد در حالی است که فروشنده بخش زیادی از مبلغ ملک را دریافت کرده است و به دلیل بالا رفتن ارزش ملک یا عدم توانایی مالک به پرداخت بدهی بانکی، در مواردی که ملک در رهن بانک قرار دارد، برای الزام به تنظیم سند رسمی حاضر نمی شود.

الزام به تنظیم سند رسمی

هنگامی که خریدار و فروشنده قصد انجام معامله‌ ای را دارند و ملکی قرارا است معامله شود، اما هنوز مقدمات لازم را فراهم نکرده ‌اند، در این بین قراردادی منعقد می کنند و در آن، دو طرف تعهد می‌ کنند که معامله را با شرایط معین و در مدت زمان مشخص انجام دهند. 

در این قسمت نکاتی قابل ذکر می باشد که دو طرف باید به آنها توجه داشته باشند. خریدار باید قبل از طرح دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی باید اطمینان حاصل کند که ملک مورد معامله، در رهن یا بازداشت نباشد، زیرا دادگاه رای به انتقال ملکی که در رهن دیگری باشد رای نخواهد داد. در این حالت باید فک رهن ملک مورد معامله را از دادگاه بخواهد.

چگونگی الزام به تنظیم سند رسمی برای ملک مشاع

در ملک مشاع هیچ یک از شرکای نمی توانند قبل از تفکیک ملک، برای سهم خود درخواست تنظیم سند رسمی کنند بنابراین بهتر است شرکا ابتدا سهمشان را  تفکیک کنند سپس اقدام به تنظیم سند رسمی نمایند. همچنین اگر یکی از شرکا اقدام به فروش سهم مشاع خود کند، خریدار می تواند او را ملزم به تنظیم سند رسمی به نحو مشاع در محدوده سهم فروخته شده کند.

الزام به تنظیم سند رسمی

مزایای الزام به تنظیم سند رسمی توسط وکیل چیست؟

شماره 1- وکیل توانایی این را دارد، در شرایطی که فروشنده حاضر به انتقال سند نمی شود، با حضور مامور دادگاه سند رسمی را به نام خریدار کند.

 شماره 2- وکیل توانایی دریافت خسارتی که در قرارداد پیش بینی شده است را دارد.

شماره 3- وکیل می تواند فک رهن ملکی که در رهن است را از فروشنده بخواهد.

شماره 4- با حضور وکیل، دیگر نیازی به حضور وکیل در دادگاه نخواهد بود.

برای دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی، رعایت برخی از نکات ضروری می باشد. از جمله این نکات، توجه به در رهن یا بازداشت بودن ملک، پلاک ثبتی و... می باشد. 

چگونگی طرح دعوا الزام به تنظیم سند رسمی

پس از تنظیم مبایعه نامه طرفین قرارداد متعهد می‌شوند که در تاریخ مشخص‌ شده در مبایعه ‌نامه به ترتیب جهت تنظیم سند رسمی انتقال و پرداخت باقیمانده مبلغ معامله در دفتر اسناد رسمی حاضر شوند. در صورتی که فروشنده از حضور در دفتر خانه جهت انتقال سند خودداری کند، خریدار می‌تواند با حضور در دفترخانه در‌‌ همان تاریخ و تهیه باقی مبلغ معامله از سردفتر تقاضا کند که گواهی عدم حضور صادر کند. در این گواهی درج می‌شود که در تاریخ مقرر شده در مبایعه ‌نامه خریدار در دفترخانه حاضر شده و فروشنده بدون هرگونه علت موجهی از حضور امتناع کرده است.

شهرداد با تقسیم بندی وکلا به حوزه های مختلف تخصصی و احراز کفایت علمی و تجربی وکلای مربوطه پل ارتباطی بین وکلای برگزیده و مردم خواهد شد تا بدین وسیله فناوری نوین را در خدمت جامعه ایرانی قرار دهد.

اگر چه شرکت گام‌های بلندی را برای تحقق اهداف خود برداشته است؛ این شما عزیزان خواهید بود که با بازخورد و انعکاس نقطه نظرات خود ما را در هر چه بهتر کردن خدمات شهرداد یاور و رهنمون خواهید بود.

 :: برچسب‌ها: الزام به تنظیم سند رسمی ,
:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

همانطور که می دانید رشد کسب و کارها در فضای آنلاین روبه رشد است و تمام مشاغل برای ورود به این دنیا نیاز به یک فضایی برای معرفی و نشان دادن خودشان دارند. فضایی که شما به عنوان ویترین محصولات یا خدماتتان از آن استفاده می کنید دامنه است. دامنه سایت نشان دهنده فعالیت شماست. اولین نکته که کاربر را به سایت شما جلب می کند نام دامنه است. اما برای خرید یک دامنه خوب که تمام نکات خوب بودن را داشته باشد به کجا مراجعه می کنید. بهترین پیشنهاد مراجعه به سایت هایی هستند که مزایده دامنه برگزار می کنند. یکی از معتبرترین سایت هایی که مزایده دامنه ایجاد می کند سایت نام است. 

 

سایت نام به این گونه عمل می کند که اگر شما دارای یک دامنه ای هستید که آن را با خلاقیت خود طراحی و خریداری کرده اید و الان تصمیم دارید آن را بفروشید می توانید به نام مراجعه کنید و در مزایده دامنه شرکت کنید و دامنه خود را با بالاترین قیمت به فروش برسانید. 

یا اینکه شما دنبال خرید دامنه و به دنبال آن طراحی سایت هستید؟ می توانید به نام مراجعه کنید و و وارد صفحه مزایده دامنه شوید. دامنه ای که بیانگر فعالیت و خدمات شماست را انتخاب کنید. در مزایده دامنه نام از تعداد بسیار زیادی دامنه که بسیار خلاقانه و جالب است تشکیل شده است. حتی می توانید از این دامنه ها ایده بگیرید و دامنه مخصوص خود را انتخاب کنید.

یکی از بزرگترین و چالش برانگیزترین مراحل در طراحی سایت انتخاب دامنه آن می باشد. نام این مشکل را برطرف کرده است. نام صفحه ای به نام مزایده دامنه دارد که لیست تمام دامنه های ویژه را در خود جای داده است. مزایده دامنه کار را بسیار راحت کرده است و شما با کمک آن می توانید از اتلاف وقت جلوگیری کنید. دامنه های متفاوت با قیمت های مختلفی در دسترس شماست و می توانید به راحتی و بدون دغدغه آن را خریداری کنید و زمان خود را به طراحی سایت اختصاص دهید. 

نام یکی از معتبرترین ها در این زمینه است که شما می توانید دامنه های خاص و یونیک را در آن جا پیدا کنید. 

احتمالا برای شما هم پیش آمده برای انتخاب دامنه ساعت ها وقت صرف کرده اید و چند مورد در ذهنتان نگه داشته اید. وقتی که درخواست خرید دامنه اینترنتی می زنید می بینید که این دامنه از قبل پر شده است. در این حالت پیشنهاد می کنیم که به سایت نام مراجعه کنید و ببینید که دامنه مورد نظرتان در صفحه مزایده دامنه وجود دارد یا خیر. آن را با خیال راحت خریداری کنید.

دامنه سایت چیست؟

در فضای کسب و کار سنتی برای معرفی محصولات یا خدماتتان نیاز به یک فضایی هستید که بتوانید آن را به نمایش بگذارید. با پیشرفت تکنولوژی و ورود کسب و کارها در فضای آنلاین این مکان تغییر پیدا کرده است. برای معرفی خودتان، برندتان، محصول و خدماتتان نیاز به یک سایت دارید. در واقع سایت یک ویترین برای نمایش شما در دنیای دیجیتال است. 

مشتری ها و کاربران از طریق اسم دامنه می توانند شما را جستجو کنند و به خدمات شما دست پیدا کنند.

سعی کنید دامنه سایتتان متناسب یا زمینه فعالیتتان و عبارتی کوتاه باشد تا در ذهن مخاطب قرار گیرد.

املا و هجی دامنه سایتتان راحت، قابل فهم و یکتا باشد. نام دامنه باید قابل فهم باشد تا در صورت بیان شفاهی آن راحت انتقال یابد.

انتخاب نام دامنه در رتبه بندی سایت و بهبود سئو آن تاثیر بسیار زیادی دارد.

 مزایده دامنه سایت چیست؟

اما دامنه های مرتبط با فعالیت که شامل عبارت کوتاهی است قیمت بالایی دارند. در برخی موارد این قیمت ها به گونه ای است که بسیاری از افراد به دنبال ثبت سایت نمی روند. 

در این بین سایت هایی مانند nam.ir وجود دارد که شما می توانید لیست دامنه های عالی با پیشنهاد قیمت را مشاهده کنید. در واقع این سایت یک پلتفرم خرید دامنه IR سایت است. شما سایتی دارید که زیرکانه و خلاقانه انتخاب شده و  بسیار خاص است می توانید در مزایده دامنه شرکت کنید و آن را با بالاترین پیشنهاد بفروشید. یا اگر شما جزء افرادی هستید که می خواهید سایتی فوق العاده با دامنه یونیک طراحی کنید می توانید در مزایده دامنه این سایت شرکت کنید و دامنه ای با قیمت مناسب خریداری کنید.

اولین قدم برای یک کسب و کار آنلاین انتخاب دامنه است، بنابراین پیشنهاد می شود آن را به خوبی انتخاب کنید. می توانید به سایت nam.ir مراجعه کنید و دامنه های مناسب را مشاهده کنید، ایده بگیرد، در مزایده دامنه شرکت کنید و دامنه ای مناسب انتخاب کنید.

 :: بازدید از این مطلب : 88
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 19 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

امنیت و آرامش بیشترین سهم را در اولویت زندگی همه افراد دارا میباشد. برای دستیابی به چنین اهدافی تا‌کنون اقداماتی زیادی انجام شده است. یکی از آن‌ها طراحی و تولید چشمی دیجیتال در جهت رفاه بیشتر است. چنانکه که در حال حاضر محبوبیت خاصی در جامعه پیدا کرده‌اند. از این‌رو  در این مقاله قصد داریم به شرح مختصری از چشمی دیجیتال و کاربرد ها و مزایای آن بپردازیم.

چشمی دیجیتال

معرفی کلی چشمی دیجیتال 

چشمی دیجیتال یکی دیگر از انواع محصولات حفاظتی ساختمان است که با ویژگی های خاص و کاربردی خود، تبدیل به یک محصول جالب توجه و محبوب شده است. در ابتدا چشمی درب دیجیتال به عنوان آپشنی لوکس و اضافی برای ساختمانهایی که هزینه زیادی می کنند استفاده می شد اما به مرور با تکمیل قابلیتها روز به روز به وسیله ای تبدیل شده است که نیاز هر واحد ساختمانی می باشد. عملکرد کلی این چشمی درست همانند همان فرمت قدیمی چشمی درب ساختمان است، یک حفره کوچک (دوربین) که بر پشت درب قرار گرفته و به شما این امکان را می دهد که متوجه شوید چه کسی در بیرون از واحد، درب خانه شما را به صدا درآورده است.

تفاوت چشمی دیجیتال با چشمی های قدیم در این است که همه اطلاعات به شکل دیجیتال در آمده و شما می توانید تصویری بزرگ تر و با کیفیت تر را در اختیار داشته باشید، به علاوه این که می توانید از تصویر پشت درب واحد خود، تصویر نیز ذخیره کنید. این چشمی درب آپارتمان دارای صفحه نمایش هستند که می توانند ابعاد مختلف تا 5 اینچ داشته باشند.

چشمی دیجیتال

چند نکته مهم راجع به چشمی دیجیتال

 • چشمی دیجیتال را می‌توان روی انواع درب ها نصب کرد

 • دید بسیار واضح و قدرتمندی دارد و برخلاف چشمی های قدیمی که دید محدودی داشتند به راحتی می توانید فرد پشت درب را مشاهده کنید.

 • سیستم چشمی دیجیتال به‌گونه‌ای طراحی‌شده که کاربر می‌تواند با فعال کردن گزینه ذخیره تصاویر، هرزمان که در خانه نباشد، تصویر یا تصاویر افرادی که پشت در ایستاده بودند یا تردد می‌کردند را ذخیره کند

 • می‌توانید از گزینه زنگ چشمی دیجیتال استفاده کنید و زنگ‌های متنوعی داشته باشید

 • امکان ثبت ساعت و تاریخ را برای شما فراهم کرد

 • حس‌گرهای حرکتی چشمی دیجیتال شما را از حضور طولانی یا تردد فرد حتی بدون زنگ زدن نیز باخبر می‌کند.چشمی دیجیتال

قابلیت های چشمی دیجیتال 

 • قابلیت ضبط عکس و فیلم از رفت آمدهای مشکوک 

 • قابلیت گرفتن عکس و فیلم از کسانی که زنگ درب خانه شما به صدا در می آورند تا در صورت نبود شما بفهمید چه کسانی به خانه شما آمده اند و شما خانه نبوده اید.

 • ثبت عکس های اچ دی و با کیفیت بالا 

 • ثبت زمان و تاریخ عکسبرداری و فیلمبرداری

 • قابلیت زوم کردن عکسهای گرفته شده 

 • وسعت دید بیشتر نسبت به چشمی های معمولی

 • یکی دیگر از ویژگی های جالب چشمی های دیجیتال دید در شب است حتی اگر کسی در تاریکی زنگ خانه شما را بزند شما می توانید او را شناسایی کنید. این قابلیت از طریق حسگر مادون قرمز می باشد که موجب گرفتن عکس هایی با کیفیت مطلوب در تاریکی می گردد.

 • نصب راحت چشمی بدون نیاز به سیم کشی و منبع تغذیه خارجی

 • فراهم کردن ظاهری زیبا و لاکچری به درب خانه شما

 • چشمی های دیجیتال ظرفیت شارژ بالایی دارند و در هنگام کمبود شارژ اعلام هشدار می کنند. پس از هر بار شارژ تا چند روز نیازی به شارژ مجدد ندارند و از طریق شارژر به راحتی قابل شارژ کردن هستند.

 • اکثر چشمی های دیجیتال حافظه ای بین ۲ تا ۸ گیگابایت دارند و دارای صفحه نمایشگر لمسی که انتقال فیلم و عکس را راحت میکند هستند..

 • قابلیت جابجایی صفحه نمایش چشمی درب دیجیتال به نقطه های مورد نظر شما

 • این چشمی های دیجیتال قابلیت تغییر زنگ درب و کم و زیاد کردن صدای آن را دارند.

 • دارای کیفیت بالایی هستند

 • غالباً همراه با ضمانت یک ساله به فروش می رسند.  

 

برای مشاهده چشمی های دیجیتال متنوع میتوانید از فروشگاه کارن دیدن کنید.:: برچسب‌ها: چشمی دیجیتال ,
:: بازدید از این مطلب : 79
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 18 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

رینوپلاستی که معمولاً به عنوان "عمل بینی" شناخته می شود ، یک گزینه محبوب برای بیمارانی است که از اندازه یا شکل بینی خود ناراضی هستند. علاوه بر مزایای زیبایی شناخته شده در این روش ، با این حال ، رینوپلاستی کاربردهای بسیار متنوعی دارد ، مانند بهبود عملکرد بینی پس از آسیب دیدگی یا بیماری یا کمک به مشکلات تنفسی که خواب و توانایی ورزش را تحت تأثیر قرار می دهد.

هدف از رینوپلاستی اصلاح بینی و ظاهر و عملکرد دلخواه بیمار با در نظر گرفتن نوع پوست و کل ساختار چهره است. جراحان پلاستیک ما با ترکیب علم و هنر رینوپلاستی نتایج اثر و ماندگاری به بیماران می دهند.

رینوپلاستی

حقایقی سریع درباره جراحی زیبایی بینی

به طور کلی ، نامزدهای رینوپلاستی باید به صورت رو به رشد انجام شوند. به عنوان مثال رشد صورت در نوجوانان و جوانان می تواند با گذشت زمان بر ظاهر و عملکرد بینی تأثیر بگذارد. موارد استثنا در مورد بیماران اطفالی است که نقص مادرزادی در صورت دارند ، مانند شکاف کام. علاوه بر این ، بیماران باید از سلامتی كلی برخوردار باشند و نباید سیگار بکشند زیرا سیگار کشیدن می تواند منجر به ضعف جریان ضربه شود و خطر آسیب به بافت را افزایش دهد. رینوپلاستی برای نوجوانانی که این روش را درک کرده و رضایت کامل والدین را دارند ، امکان پذیر است. در حالت ایده آل ، دختران قبل از انجام عمل باید حداقل 15 یا 16 سال داشته باشند. پسران باید حداقل 17 یا 18 سال داشته باشند. در صورت ترکیب با سپتوپلاستی (صاف کردن تیغه بینی) ، این روش می تواند علاوه بر اعتماد به نفس بیمار بلکه تنفس را نیز بهبود بخشد.

رینوپلاستی

قبل از رینوپلاستی ، جراح باید اطمینان حاصل کند که بیمار روش و خطرات و مزایای آن را کاملاً درک می کند. در حالی که رینوپلاستی یک روش ایمن است ، اما مهم است که جراحی توسط یک متخصص انجام شود. در UT Southwestern ما از تصویربرداری سه بعدی قبل از جراحی استفاده می کنیم تا به بیماران نشان دهیم که بینی آنها بعد از جراحی چگونه است. جراح پلاستیک می تواند مدل های بینی را همانطور که قبل از جراحی به نظر می رسد در کنار ظاهر مورد انتظار بعد از جراحی چاپ کند. این یک ابزار آموزشی است و تضمینی برای نتایج آن نیست. با این حال ، این می تواند به بیماران و تیم جراحی پلاستیک کمک کند تا اهداف جراحی را بهتر بیان کنند. ما دریافته ایم که توانایی تجسم نتایج پیش بینی شده به بیماران کمک می کند تا از انجام عمل جراحی راحت تر باشند. ما همچنین این گزینه را داریم که مدلهای چاپ سه بعدی را ارائه دهیم که بتوانند نتایج قبل و بعد را نشان دهند.

جمع بندی

کلینیک دکتر تهران بیوتی دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است که بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی را در تیم خود دارد. عمل بینی در این مجموعه به دو روش باز و بسته انجام می شود. نمونه کارهای عمل بینی گوشتی و عمل بینی استخوانی در بخش نمونه کار قرار داده شده که می توانید تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده نمایید. همچنین برای اطلاع از هزینه عمل بینی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا در منوی سایت روی گزینه هزینه عمل بینی کلیک کنید.

 


:: برچسب‌ها: رینوپلاستی ,
:: بازدید از این مطلب : 73
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 13 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

زیبایی مهم ترین معیاری است که از دیرباز به آن توجه زیادی میشده است. انسان زیبایی را دوست دارد و برای رسیدن به معیار های زیبایی تلاش زیادی میکند البته نباید این نکته را فراموش کرد که همه ی ما زیبا هستیم و تلاش ما برای زیباتر شدن است. یکی از راه های افزایش زیبایی آرایش کردن میباشد آرایش مو و صورت مهارت هایی هستند که شاید هرکسی به آن ها تسلط نداشته باشد.

اما چه میشد اگر میتوانستیم یک آرایشگر آنلاین داشته باشیم. آرایشگری که همه خدمات آرایشی و زیبایی که در آرایشگاه ها به ما ارائه میدهند را در منزل به ما ارائه دهد. حتی فکر کردن به این موضوع هم جذاب است پس با مای بانیکس همراه باشید تا از مزیت های خدمات آرایشگر در منزل برای شما بگوییم.

همانطور که میدانیم این کارها نه فقط برای زیبایی بلکه برای افزایش اعتماد به نفس و شادابی و نشاط در میان روزمرگی های زندگی مان بسیار مفید است. وگرنه ممکن است در مشغله های زندگی گم شویم و روحمان پژمرده شود.

این روز ها با توجه به اینکه اکثر خانم ها شاغل هستند چه داخل منزل و چه خارج از منزل، مشغله ها آنقد زیاد شده که شاید کمتر کسی وقت آن را داشته باشد که بتواند به بطور منظم به آرایشگاه برود تا بتواند از خدمات زیبایی استفاده کند.

اما چگونه میتوان در میان تمام این شلوغی ها وقت برای رفتن به آرایشگاه پیدا کرد؟

تازه وقتی با این شلوغی آرایشگاه ها میتوان از آن ها وقت گرفت باید ساعت ها در آرایشگاه در نوبت نشست و منتظر ماند و این خود به تنهایی باعث هدر رفتن وقت ارزشمند ما میشود.

اما خبر خوش این است که مای بانیکس برای این مشکل یه راه حل خوب دارد و آن هم داشتن یک آرایشگر آنلاین است. نه اشتباه نکنید لازم نیست این آرایشگر با شما زندگی کند. شما میتوانید به راحتی از طریق اپلیکیشن مای بانیکس درخواست یک آرایشگر بدهید تا به منزل شما بیاید و خدمات زیبایی مورد نیاز شما را برایتان انجام دهد.

اینگونه دیگر نه وقتتان در سالن های آرایشی تلف میشود، نه در ترافیک های سرسام آور میمانید و نه مجبور میشوید به دلیل مشغله هایتان در رسیدگی به زیبایی خود کوتاهی کنید.

خدمات آرایشی

 اپلیکیشن مای بانیکس با آرایشگاه های آنلاین بسیار زیادی در ارتباط میباشد که میتواند انواع خدمات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد خدماتی مانند :

 • کوتاهی مو

 • خدمات ناخن

 • براشینگ

 • ویتامینه مو

 • پاکسازی

 • لایه برداری پوست

 • شینیون

 • رنگ

 • مش

 • بالیاژ و آمبره

 • اصلاح ابرو و صورت

تمام این خدمات را شما میتوانید در منزل خود داشته باشید و نیازی به رفتن به سالن های آرایشی نداشته باشید.

در نهایت اینکه دیگر رسیدگی به خود و داشتن ظاهر زیبا و آراسته کار سخت و وقت گیری نمیباشد و شما میتوانید به راحتی با آرایشگر آنلاین به تمام کار های زیبایی خود رسیدگی کنید. ما در مای بانیکس تمام تلاش خود را کرده ایم که بهترین خدمات آرایشی را بوسیله ارتباط با بهترین آرایشگاها در اختیار شما قرار دهیم. پس به تیم ما بپیوندید.

 :: برچسب‌ها: خدمات آرایشی و زیبایی ,
:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 4 بهمن 1399 | نظرات ()