نوشته شده توسط : seoinja

مجل قرارگیری بینی در صورت شخص باعث می شود که تاثیر خیلی زیادی بر روی زیبایی او داشته باشد، حتی اگر شما چشمانی زیبا و درشت دارید، ولی سایز بینی شما مناسب صورتتان نیست یا بینی شما قوز دارد، این باعث می شود که زیبایی چشمان شما هم دیده نشده و به نوعی از پتانسیل های خدادادی صورتتان هم استفاده نکرده باشید. اگر دوستانتان جراحی بینی داشته اند، احتمالاً شنیده اید که هرکدام از آنها نظرات مختلفی دارند. در اینجا می خواهیم با جراحی بینی ، اقدامات و نکات آن آشنا شویم تا بتوانیم بهتر عمل کرده و از روی ناآگاهی هنر دست پزشک و زیبایی خودمان را خراب نکنیم.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی و انواع آن

جراحی بینی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، به طور کلی جراحی بینی به دو دسته تقسیم می شود: ترمیم ساختاری و رینوپلاستی؛ دسته اول برای مداوای شکستگی بینی، بهبود عملکرد و رفع مشکلات دستگاه تنفسی و مشکلاتی از این قبیل است، اما دسته دوم صرفاً جراحی برای زیباسازی صورت است. در نتیجه، برخی افراد این دو جراحی بینی را ترکیب می کنند تا سختی های جراحی را برای یکبار تحمل کنند.

سن دقیق برای جراحی بینی

قبل از اقدام برای جراحی بینی، اطمینان حاصل کنید که رشد صفحات استخوانی شما تمام شده است و دیگر شاهد تغییراتی در ظاهر استخوان های بینی خود نخواهید بود. این رشد در افراد مختلف متفاوت است، اما به طور متوسط ​​تا 17 سال برای دختران و تا 19 سال برای پسران ادامه دارد؛ البته اگر بینی گوشتی دارید وضعیت متفاوت خواهد بود. پس به طور کلی بهتر است در سنین پایین با یک عجله بی مورد کار را سخت تر نکنیم، چرا که جراحی بینی ارتباط مستقیم با چهره ی ما دارد و مابقی عمر روی زیبایی ما تاثیر گذار خواهد بود.

چه کارهایی را باید پیش از جراحی بینی انجام دهیم 

 1. در مورد مشکلات سلامتی خود به جراح خود بگویید و از او مشاوره بگیرید ، به خصوص اگر در تنفس مشکل دارید و آسم دارید.

 2. اگر به هر دلیلی مثل مصرف ایبوپروفن و آسپیرین خون رقیقی دارید ، آن کار را ده روز قبل از عمل متوقف کنید ، زیرا حتما در طول جراحی بینی و بعد از آن خونریزی خواهید داشت و وقتی خون بسیار رقیق شده باشد با یک باند و چسب نمی توان جلوی آنرا گرفت، چون خود خون کمکی به شما نمی کند.

 3. لباسی که میپوشید باید به قدری گشاد باشد که بدون تماس با بینی بتوانید آن را عوض کنید.

 4. سیگار و الکل را ماه قبل از عمل کنار بگذارید و چون این کار را باید بعد از عمل هم ادامه دهید، اگر اعتیاد دارید بهتر است چند ماه قبل ترک کرده باشید.

 5. مردانی که داشتن ریش و سبیل برای آنها عادت شده است بهتر است آنرا قبل از عمل ترک کنند، صورت شما باید کاملا بی مو و صاف باشد.

 6. آزمایشاتی که پزشک دستور می دهد را به طور کامل انجام دهید و از او بخواهید تا با دقت نتایج را مشاهده کند.

 7. جراحی بینی ناشتا انجام می شود، بهتر است خود را برای یک هفته مصرف مایعات و سوپ آماده کنید.

جراحی بینیآیا حتما نیاز به جراحی بینی دارم؟ 

جراحی بینی در بسیاری از موارد کمک شایانی به زیباتر شدن می کند پس بهتر برای مطمئن شدن از لزوم آن و انجام عمل های حساس جراحی بینی گوشتی با یک مجموعه حرفه ای مشاوره داشته باشید. کلینیک زیبایی دکتر تهران بیوتی با متخصصین حرفه ای در انجام انواع جراحی بینی گوشتی مشاور و پزشک معتمد شما خواهد بود. 


:: برچسب‌ها: جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,
:: بازدید از این مطلب : 146
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 9 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja

وقتی کاری را به دفعات زیاد تکرار می کنید، سرعتتان افزایش می یابد و هر دفعه که می گذرد ذهنتان را کمتر درگیر می‌ کند. در مورد عمل جراحی شاید دقیقا اینطور نباشد اما وقتی شما با یک جامعه کثیر از بیماران مثلا برای عمل بینی روبرو باشید. با گذشت چندین سال دیگر به ندرت پیش می آید که مشکل یک بینی برایتان جدید باشد. استقبال شدید از عمل بینی در کشور ما باعث شده که پزشکان ما به سطحی از دانش و تجربه برسند که وقتی شخصی به دنبال جراحی زیبایی است دیگران به جای توصیه به سفر به خارج از کشور به او پزشکان مجرب داخلی معرفی می کنند. خبر این پیشرفت ها حتی به اروپا و آمریکا هم رسیده باعث شده تا مسافرانی شجاع از اقصی نقاط جهان برای عمل بینی به کشورمان سفر کنند.

عمل بینی

انواع عمل بینی از نظر فنی

 • عمل بینی باز

 • عمل بینی بسته

از لحاظ شیوه ی انجام، عمل بینی به دو دسته ی عمل باز و بسته تقسیم می شود احتمالا با شنیدن کلمه ی عمل باز به یاد عمل قلب افتاده باشید؛ عمل بینی باز بی شباهت به آن نیست و بدین صورت است که  یک برش در قسمت پایینی بینی شما ایجاد می شود و سپس کل پوست بینی شما برداشته می شود؛ برای مواردی که پزشک تغییرات زیادی را تحت نظر دارد این نوع عمل بینی مناسب تر است. در عمل بینی بسته چند برش  درون پره های بینی ایجاد می شود و از طریق همان برش ها پزشک کار خود را پیش می برد. تفاوت این دو عمل را در زمان بهبود بیمار بهتر متوجه خواهید شد.

انواع عمل بینی از نظر نوع بینی

 • عمل بینی استخوانی 

 • عمل بینی گوشتی 

از نظر نوع بینی شخص هم یک تقسیم بندی دیگر برای عمل بینی قائل شده اند که شامل دو مورد بالا می شود. اگر بینی نیاز به انجام اصلاحات روی غضروف و استخوان دارد به آن عمل بینی استخوانی میگویند؛ یعنی مثلا یک بینی عقابی را در نظر بگیرید که یا یک بینی شکسته این ها نیاز شامل عمل بینی استخوانی می شوند. در سمت دیگر برای عمل بینی گوشتی یک بینی با مشکلات ضخامت پوست و گوشت اضافه را در نظر داشته باشید که مثلا سوراخ های بینی ارتفاع مناسبی ندارند یا نوک بینی بیش از حد پایین است، در این نوع عمل پزشک باید یک ترمیم غضروفی هم انجام دهد تا به دلیل عدم قدرت کافی در غضروف ها ظاهر بینی شخص دوباره به حالت اولیه بر نگردد.

عمل جراحی بینی

عمل بینی خود را کجا انجام دهیم؟

قطعا وجود پزشکان و مشاوران متخصص عامل اول موفقیت یک عمل زیبایی است، اگر به دنبال یک مجموعه تخصصی زیبایی می گردید یا حتی قصد انجام چند عمل زیبایی همزمان را دارید و می خواهید اول یک تصور از ظاهر بعد عمل خود داشته باشید و سپس صورت خود را به دست پزشکانی حاذق و باتجربه بسپارید، drtehranbeauty این فرصت را برای شما به وجود آورده است.:: برچسب‌ها: عمل بینی , عمل بینی باز , عمل بینی بسته ,
:: بازدید از این مطلب : 154
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : seoinja
با سلام.به دنیای لوکس بلاگ و وبلاگ جدید خود خوش آمدید.هم اکنون میتوانید از امکانات شگفت انگیز لوکس بلاگ استفاده نمایید و مطالب خود را ارسال نمایید.شما میتوانید قالب و محیط وبلاگ خود را از مدیریت وبلاگ تغییر دهید.با فعالیت در لوکس بلاگ هر روز منتظر مسابقات مختلف و جوایز ویژه باشید.
در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از قسمت مدیریت با ما در ارتباط باشید.برای حفظ زیبابی وبلاگ خود میتوانید این پیام را حذف نمایید.جهت حذف این مطلب وارد مدیریت وب خود شوید و از قسمت ویرایش مطالب قبلی ،مطلبی با عنوان به وبلاگ خود خوش امدید را حذف نمایید.امیدواریم لحظات خوبی را در لوکس بلاگ سپری نمایید...

:: بازدید از این مطلب : 120
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 0 0 | نظرات ()

صفحه قبل 1 ... 2 3 4 5 6 ... 7 صفحه بعد